Sapere Aude in NCZ: nog meer werkstukken

De leerlingen NCZ  van onze school zijn momenteel bezig met het insturen en verwerken van werkstukken voor deze wedstrijd.

We merkten al enorm knappe prestaties op. Zo zijn Jitske Gordon, Babbette en Imany al gaan helpen bij de vzw kansarmoede te Weduine (zie vorig bericht). 

Ook Ruben Deleu, Arno Draycott, Fernando Falquez  (2FO) zijn goed bezig. Zij zijn de verantwoordelijke van de voedselbedeling te Blankenberge gaan interviewen: Alvin Neyts. Hiervan maakten ze een pp-presentatie . (zie foto)

Ook de leerlingen Kimberly Cleymans, Meri Ouardi , Justin Lingier en Luna Vercruysse deden knap werk. Zij hebben kledij verzameld in Blankenberge. Ze interviewden de bevolking van Blankenberge. Alle kledij hebben ze binnengebracht in het kledijdepot in de Bollaart.

Jade Daelman nam een interview af met Klaas van de Velde van het Doorgeefhuis te Blankenberge.

Jef Vercaemst verkoopt sleutelhangers van Unicef op onze school .

Tibo Vandeberghe denkt aan het verband tussen ziek zijn en de zware kosten. Zo verzamelt hij rosse muntjes voor kankerpatiënten.

Partners

Scholengroep 25

Go onderwijs

Leeromgeving

Smartschool

Volg ons