Ontdek je talentendag 2015

Op maandag 16 maart 2015 hebben mevrouw Decuyper (waarnemend directeur) en haar schoolteam alle leerlingen uit het zesde leerjaar (d'Oefenschool, De Zilvermeeuw, 't Klavertje) verwelkomd op de Maerlant Middenschool. Tijdens de 'Ontdek je talentendag 2015' zorgde het team van onze middenschool voor heel wat spannende ontdekkingen en boeiende verrassingen.

Onze leerlingen van 1Aa namen de leerlingen uit het zesde leerjaar onder hun hoede: als heuse 'buddies' zorgden zij er voor dat de leerlingen uit het zesde leerjaar al gauw hun weg vonden op onze campus. Een kennismaking met het schooldomein, heel wat leuke workshops en diverse contacten met bekende en minder bekende gezichten: er was voor elk wat wils! We hopen van harte dat de leerlingen uit het zesde leerjaar een fijne dag beleefd hebben op onze campus. Laat het overigens niet na om - samen met je ouders - onze school te bezoeken tijdens onze infodagen. Voor wie vanavond de info-avond mist, is er uiteraard ook nog altijd onze open campusdag (op zaterdag 25 april 2015, van 14 tot 17 uur).

Partners

Scholengroep 25

Go onderwijs

Leeromgeving

Smartschool

Volg ons