Minister Muyters op bezoek

Dit schooljaar is de school enthousiast gestart met de nieuwe module ‘ondernemen en ICT’ in onze eerste graad.

Onze ondernemende eerstejaars namen deel aan een fotowedstrijd van VOKA Open Bedrijvendag. Ze sleepten de 1ste prijs in de wacht en kregen hoog bezoek! Op 5 mei kwam de Vlaamse minister van Werk, Economie, Innovatie en Sport, namelijk Dhr. Muyters naar onze school.

Tijdens het ministerbezoek stonden onze leerlingen de minister te woord. Via verschillende leerlingenpresentaties in groepsverband werden diverse lesthema’s aangekaart, zoals het voorbije bedrijfsbezoek (’t Groenselpoortje, Middelkerke), het recente bankbezoek (KBC, Blankenberge) en de persoonlijke uitwerking van een QR-code met mobiele appsite voor een bedrijf of winkel. 

Een welgemeende, stevige proficiat aan alle leerlingen van deze klas!

Partners

Scholengroep 25

Go onderwijs

Leeromgeving

Smartschool

Volg ons